CANON MF752CDW II A4 COLOR LASER MFP, Functii: Printare, Copiere, Scanare, Viteza: 33ppm, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, Duplex, FPO: 14 sec., Limbaje printare: UFRII, PCL 5c1, PCL6, Copiere: 33ppm, Rezolutie: 600 x 600 dpi, DADF, pana la 999 copii, Zoom: 25-400%, Scanare: Rezolutie: 600 x 600 dpi, max 9600 x 9600 dpi, 24 bit, Sacanare catre: email, PC, USB, FTP, Cloud, Capacitate hartie: 250 + 50 + 50 ADF, Maxim 850 coli, Interfata: USB, LAN, WI-FI, Touchscreen 12.7cm, Procesor: 1200Mhz, Memorie 1GB ram, Stocare: 4GB, Dimensiuni: 425 mm x 461 mm x 430 mm, 23.3kg, Consumabile: 069 BK (2.1k), C, M, Y (1.9k), 069H BK(7.6k), C, M, Y (5.5k), Optional: PAPER FEEDER PF-K1 (550 coli) 2 ani garanție comercială + 1 an suplimentar gratuit
CANON MF752CDW II A4 COLOR LASER MFP, Functii: Printare, Copiere,
2.119,94 lei TVA inclus.
Canon i-SENSYS MF752Cdw II, Cu laser, Imprimare color, 1200 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Alb
63 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Duplex imprimare | Automat |
|---|---|
| MF-Format | A4 |
| Mod imprimare | Color |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Monthly-Volume | max-50.000pgs |
| Color-or-Mono | Color |
| Conectivitate: | |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Format | |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Fax | No |
| Greutate | 2.33 kg |
| Mod tiparire | Color |
| Duplex scanare | Da |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanare |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Copiere multipla | Până la 999 de exemplare |
| DADF | Da |
| Memorie Standard | 1 GB |
| Rezolutie la printare | 1200 x 1200 dpi |
| Rezolutie de scanare | 600 x 600 dpi |
| Alimentare hartie optional | 550 coli |
| Procesor | |
| Stocare standard | 4 GB |
| Sisteme de operare | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 /Server 2022 / Server 2019 / Server 2016Mac OS X versiunea 10.15 sau mai nouLinux |
| Prima pagina | 8.16 secunde (monocrom)8.38 secunde (color) |
| Numar pagini recomandat lunar | 4000 pagini |
| Numar pagini maxim lunar | 50 000 pagini |
| Viteza de printare monocrom | |
| Viteza de printare color | |
| Viteza de printare duplex | 29.5 ppm |
| Fonturi PCL | 45 |
| Imprimare de pe suport de memorie | USB (JPEG/TIFF/PDF) |
| Capabilitate de imprimare mobila | iOS: AirPrint, Canon PRINT appAndroid; Mopria certified, Canon Print Service Plug-in, Canon PRINT app, IPP everywhere |
| Viteza de copiere monocrom | 33 cpm |
| Viteza de copiere color | 33 cpm |
| Duplex copiere | Automatpână la 29 cpm (A4) |
| Zoom copiere | 25 – 400 % în pași de 1 % |
| Tip scanner | Scaner plat cu alimentator automat de documente (DADF) |
| Rezolutie scanner interpolata | până la 9600 x 9600 dpi |
| Viteza de scanare monocrom | Simplex: 50 ipm (300x300dpi)Duplex: 100 ipm (300x300dpi)Simplex: 40 ipm (300x600dpi)Duplex: 80 ipm (300x600dpi |
| Viteza de scanare color | Simplex: 40 ipm (300x300dpi)Duplex: 80 ipm (300x300dpi)Simplex: 20 ipm (300x600dpi)Duplex: 40 ipm (300x600dpi) |
| Adancime culoare | 24 de biţi/24 de biţi (intrare/ieşire) |
| Scanare catre | Scanare către e-mail, Scanare către PC, Scanare către USB, Scanare către FTP, Scanare către Cloud |
| Formate fisiere | E-mail, PC, USB si FTP: TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF/Encrypted PDF1/PDF (Digital signature)2 / PDF/A-1bCloud: TIFF/JPEG/PDF/PNG |
| Suprafata maxima scanare | Lăţime maximă de scanare 216 mm |
| Consumabile incluse | Toner starter Black 2100 pagini, C/M/Y 1100 pagini |
| Consumabile | Cartus Toner Canon 069 |
| Alimentare hartie standard | 300 coliCasetă de hârtie de 250 coliTavă multifuncțională de 50 coli |
| Iesire hartie standard | 150 coli |
| Tip mediu printare | Hârtie normală, Hârtie reciclată, Hârtie groasă, Hârtie subțire, Hârtie colorată, Hârtie acoperită (coated), Hârtie preperforată, Etichetă, Carte poștală, Plic |
| Greutate mediu printare | Cască (standard și opțională): 60 până la 163 g/m² (până la 200 g/m² pentru hârtie acoperită)Tavă multifuncțională: 60 până la 176 g/m² (până la 200 g/m² pentru hârtie acoperită) |
| Capacitate ADF imprimare | 50 coli |
| Greutati suporturi imprimare ADF | 50 până la 105 g/m² |
| USB 2.0 | 1 x USB 2.0 Hi-Speed |
| Retea RJ-45 | Da, 1 Gbps |
| Wireless | Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct |
| Protocol de retea | TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) |
| Ecran LCD | LCD color tactil de 12.7 cm |
| Alimentare | 220 – 240 V, 50/60Hz |
| Putere Consumata | Maximă: aprox. 1380 WÎn timpul imprimării: aprox. 700 WStandby: aprox. 24,0 WMod repaus (Sleep): aprox. 1,0 W |
| Nivel zgomot | 51 dBA |
| Dimensiuni echipament | Dimensiuni cu tăvile montate: 425 x 461 x 430 mmSpațiu necesar pentru instalare: 625 x 1117 x 990 mm |
| Accesorii incluse | Toner starter, Manual de utilizare, Ghid utilizare |
| Accesorii optionale | Tava Alimentare Canon PF-K1 – 5693C001AA |
| Mediu de functionare | Temperatura: 10 – 30º CUmiditate: 20 – 80% RH |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Limbaj imprimanta | UFRII, PCL 5c, PCL6 |
| Imprimare color | Imprimare color |
| Timp de incalzire | Aprox. 14 secunde sau mai puţin de la pornire |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 |
| Viteza imprimare | 30-40 ppm, 33 |
| Producator | CANON |
| Garantie | |
| Timp de încălzire | 14 |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 7,1 |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 7,1 |
| Duplex | Automatic, Da |
| Copiere | Copiere color |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 |
| Numărul maxim de copii | 999 |
| Redimensionare copiere | 25 – 400 |
| Funcție copiere card-ID | Da |
| ADF | Da, Yes |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Tip scaner | Scanner ADF |
| Scanează către | Cloud, E-mail, FTP, USB |
| Intensitate culoare intrare | 24 |
| Intensitate culoare ieșire | 24 |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Drivere de scanare | ICA, TWAIN, WIA |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Viteză modem | 33,6 |
| Memorie fax | 512 |
| Apelarea rapidă | Da |
| Volum de lucru (recomandat) | 750 – 4000 |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 50000 |
| Funcții duplex | Scanare |
| Culori imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 250 |
| Capacitate totală ieșire | 150 |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 50 |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 50 |
| Capacitate maximă de alimentare | 850 |
| Format hârtie | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie cretată, Plicuri, Hârtie groasă, Hârtie simplă, Cărți poștale, Hârtie reciclată, Hârtie subțire |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Letter, Statement |
| Dimensiuni plicuri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 – 200 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| WiFi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Protocoale de administrare | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecventa procesor | 1200 |
| Nivel sunet (imprimare) | 65 |
| Nivel sunet (standby) | 41 |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Consum de energie (max) | 1380 |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 700 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 24 |
| Consum de energie (în repaos) | 1 |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Lățime | 425 |
| Adâncime | 461 |
| Înălţime | 430 |
| Greutate | 23,3 |










