APC Smart-UPS 750VA, Rack Mount, LCD 230V with SmartConnect Port
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 750VA / 500W
3.049,33 lei TVA inclus.
APC SMT750RMI2UC, Line-Interactive, 0,75 kVA, 500 W, Undă sinusoidală pură, 151 V, 302 V
40 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick installation guide | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Package weight | 21.2 kg |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Rack mount kit | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Package height | 241 mm |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 500W |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Rack capacity | 2U |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output power capacity | 0.75 kVA |
| Output power | 500 W |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| Waveform | Pure sine |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Height | 89 mm |
| Surge energy rating | 459 J |
| Products per pallet | 16 pc(s) |
| LED indicators | Battery replacement |
| Depth | 406 mm |
| Weight | 17.3 kg |
| Hold time (max) | 2 ms |
| Efficiency | 97.7% |
| Noise level | 42 dB |
| Battery capacity | 168 VAh |
| Typical backup time at full load | 5.5 min |
| Typical backup time at half load | 16 min |
| Certification | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, TUV, UL 1778, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Package width | 546 mm |
| Package depth | 584 mm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 821.3 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 0,75 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 500 |
| Forma undei | Undă sinusoidală pură |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 459 |
| Timp durată (max) | 2 |
| Eficiență | 97,7 |
| Nivel zgomot | 42 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Alarme sonore | Da |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13 |
| Priza de putere | Conector C14 |
| Cantitatea Outlets | 4 |
| Numărul de ieşire jumperi IEC | 2 |
| Port USB | Da |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 168 |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 5,5 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 16 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Înlocuire baterie |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, TUV, UL 1778, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 406 |
| Înălţime | 89 |
| Greutate | 17,3 |
| CD Software | Da |
| Lăţime de ambalaj | 546 |
| Adâncimea de ambalaj | 584 |
| Înălţime de ambalaj | 241 |
| Greutatea pachetului | 21,2 |
| Produse per palet | 16 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 821,3 |










