MacBook Pro 16.2″/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural Engine16-core)/128GB/1TB – Space Black – INT KB (cto from MX313RO/A)
MacBook Pro 16.2"/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural
31.864,55 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Rezoluție | 3456 x 2234 |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Model placa video | N/A |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Nr. sloturi | Nu |
| Placa Video | Apple |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Layout tastatura | Internationala |
| Familie Procesor | Apple M4 Max |
| Tehnologie | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3456 x 2234 pixeli |
| Serie video | M4 Max |
| Wireless | 802.11ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk Vie1080p HD video recording |
| Greutate | 2.15 kg |
| Dimensiuni | 355.7 x 248.1 x 16.8 mm |
| Capacitate memorie RAM | 128 GB |
| Memorie Integrata | 128 GB |
| Alimentator | USB‑C de 140 W |
| Putere | 100 Whr |
| Model procesor | M4 Max |
| Tip display | N/A |
| Conectivitate internet | LED backlight Liquid Retina XDR1 billion colorsWide color (P3) True ToneProMotion technology for adaptive refresh rates up to 120Hz |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 Max |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 40-core integrat |
| Tehnologie de fabricatie | Apple M4 Max 40-core |
| Model video | 40-core integrat |
| Card Reader | SDXC |
| Producator | APPLE |
| Garantie |







