Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel); 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2×2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 64Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.63 kg; Dimensions 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (front/rear), 0.83 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel); 16" WUXGA (1920×1200)
5.532,24 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal |
| Model procesor | 210H |
| Frecvență | 5600 MHz |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Business | Da |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Functii camera Web | IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Alimentator | 65W USB-C (3-pin) |
| Caracteristici Carcasa | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Luminozitate | 300 nits |
| Retea | 1 Gbps |
| Audio | High Definition (HD) Audio |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| DisplayPort | 2 via USB-C |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C) |
| Boxe | Dual-speaker array |
| Putere_ | 64 Wh |
| Greutate | 16.3 kg |
| Cititor amprenta | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere ( Haptic Touchpad ) |
| Frecventa procesor | 1.6 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | Intel 7 |
| Placa Video | Graphics |
| USB 3.0 | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On |
| USB-C | 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort 1.41x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 |
| Tehnologii Audio | HARMAN |
| Dimensiuni | 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Unitate optica | Fara Unitate Optica |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 64 Wh |
| Tehnologie | |
| Camera Web | FHD 1080p |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Familie Procesor | Intel Core 5 din a doua a serie |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




















