Monitor BenQ 24.5″ XL2546K, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: TN, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Brightness (max): 320 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, HAS: 155mm, Pivot: Yes, Swivel: 45°, HDMI: x3, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 24.5" XL2546K
3.015,80 lei TVA inclus.
BenQ XL2546K, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Panel type | TN |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| AC (power) in | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Feet colour | Black |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Width (with stand) | 571 mm |
| Pixel Pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| Height (with stand) | 521 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343953 |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, TN |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 320 |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Nivel pixel | 0,28 x 0,28 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 3, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15,5 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum de energie (tipic) | 40 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,4 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 90 – 264 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 571 |
| Adâncime (cu stand) | 200 |
| Înălţime (cu stand) | 521 |
| Greutate | 6,2 |
| Greutatea pachetului | 9,5 |










