Dell Pro Max Slim, 360W (80 Plus Platinum) PSU (with system fan), ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+ , Intel Core Ultra 7 265 (30 MB cache, 20 cores, 20 threads, 1.8 GHz to 5.3 GHz, 65W), Intel Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready, Intel vPro Disabled, No Optical Drive, No Wireless LAN Card, 125W CPU Air Cooler, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, Dell Wired Mouse – MS116 – Black, External ports and slots: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port with PowerShare, 3 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports, Media-card reader: 1 x SD-card 4.0 slot (optional), Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x padlock ring, 1 x Kensington security-cable slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid state drive (without bracket), 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x half- height Gen4 PCIe x16 slot, 1 x half-height, Gen3 PCIe x4 slot, 1 x half- height, Gen3 PCIe x1 slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed: 4400 MT/s, 4800 MT/s, 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 128 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Weight: Minimum: 3.97 kg (8.75 lb), Maximum: 6.11 kg (13.47 lb), Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Dell Pro Max Slim, 360W (80 Plus Platinum) PSU (with
8.202,67 lei TVA inclus.
DELL Pro Max FCS1250, Intel Core Ultra 7, 265U, 16 Giga Bites, DDR5-SDRAM, 512 Giga Bites, Ubuntu Linux
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| VGA | No |
|---|---|
| Display port | 3 |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | SFF |
| Microsoft-OS | LINUX |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Tip RAM | non-ECC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sloturi memorie | 4 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Tip procesor | |
| Destinat pentru | |
| Model procesor | 265 |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| USB 3.0 | 3 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Sistem de operare | |
| Numar thread-uri | 20 |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Kensington lock | Da |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Security lock | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Arrow lake |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| Frecventa procesor | 2.40 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Versiune OS | 24.04 LTS |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Max TDP | 182 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasă | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe |
| Audio | 1 x combo |
| Dimensiune | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Slot M.2 | 4 |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| SATA III | 2 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Sursa | 360 W Platinum |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Slot PCI Express x4 | 1 |
| Nuclee procesor | 12 |
| Greutate | 6.11 kg |
| Fire de execuție procesor (threads) | 14 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.1 Gen 2 Tip C |
| Frecvență boost procesor | 5,3 |
| Producator | DELL |
| Nuclee performanță | 2 |
| Garantie | |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Miezuri Low Power Efficient | 2 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 5,3 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 4,2 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Max Turbo | 2,4 |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 2,1 |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 1,7 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Base | 700 |
| Memorie cache procesor | 12 |
| Număr de procesoare instalate | 1 |
| Putere bază procesor | 15 |
| Putere turbo maximă | 57 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Da |
| Suport pentru efecte Windows Studio | Da |
| Cadre date AI acceptate de NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Maximum de memorie internă | 128 |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 4x DIMM |
| Rată transfer date de memorie | 5600 |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Număr de discuri de stocare instalate | 1 |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip memorie SSID | TLC |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Nu |
| Număr porturi USB 2.0 | 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 2x2 Tip-C | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Versiune DisplayPort | 1.4a |
| Ethernet LAN | Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Număr de conectori SATA 3 | 2 |
| Sloturi PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloturi PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloturi PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Tip de sasiu | Slim PC |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Culoarea produsului | Negru |
| Eligibilitate Intel® vPro™ Platform | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Tipul de produs | PC-ul |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sursa de alimentare | 360 |
| Sursa de alimentare tensiune de intrare | 90 – 264 |
| Sursa de alimentare de frecvenţă de intrare | 47/63 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 35 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 – 65 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 90 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | -15,2 – 3048 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | -15,2 – 10668 |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Lățime | 95 |
| Adâncime | 293 |
| Înălţime | 303,5 |
| Greutate | 6,11 |
| Cabluri incluse | AC |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 202 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 95,748 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 10,1 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 92,718 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 3,64 |
| Versiune PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Ecran inclus | Nu |
| Cip audio | Realtek ALC3204 |
| Sistem audio | Audio de Înaltă Definiție |




