Dell Pro Slim Essential (QVS1260), desktop slim chassis, 180W PSU, ENERGY STAR Qualified, Intel Core Ultra 5 225 processor (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W), Intel UHD Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, No Media Card Reader, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Optical Mouse – MS116 (Black), Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports (front), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port (front), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port (front), 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On (rear), 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports (rear), Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, PCIe: 1 x half-height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Maximum memory configuration: 32 GB, Weight: minimum 3.49 kg, Ubuntu 24.04 LTS, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Dell Pro Slim Essential (QVS1260), desktop slim chassis, 180W PSU,
4.726,32 lei TVA inclus.
39 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 16GB |
| Microsoft-OS | LINUX |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| HDD | None |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Memorie RAM | 16 GB |
| SSD | 1TB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | Intel core Ultra 5 |
| Placa video dedicata | N/A |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Sistem de operare | |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa procesor | 3.30 GHz |
| Security lock | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 10 |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Versiune OS | 24.04 LTS |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Eficienta | 85 % |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Tastatura | Da |
| Mouse | Da |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| SATA III | 1 |
| Cache | 20 MB Intel Smart Cache |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasă | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Sursa | 180 W 80 PLUS Bronze |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Max TDP | 121 W |
| Dimensiune | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Nucleu | Arrow lake |
| Greutate | 4.75 kg |
| Altele | Tip SSD: M.2 2230 PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Copilot+PC | Nu |
| Producator | DELL |
| Garantie |




