Desktop ASUS ExpertCenter D7, procesor Intel Core i5-14500 2.6GHz (24MB Cache, pana la 5.0GHz, 14 nuclee, 20 fire), grafica Intel UHD Graphics 770 integrata, memorie 16GB DDR5 U-DIMM (max 128GB), stocare 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, optical DVD writer 8X, LAN Intel Gigabit, Wi-Fi 6E 2×2 + Bluetooth 5.4, porturi: 1xRJ45, 1xHDMI 1.4, 1xVGA, 1xDisplayPort 1.4, 7xUSB-A (3xUSB 2.0, 2xUSB 3.2 Gen1, 2xUSB 3.2 Gen2), 1xUSB-C 3.2 Gen2x2, audio 7.1 canale, Kensington lock, TPM 2.0, alimentare 330W 80+ Platinum, tastatura si mouse USB incluse, 9.30×29.60×30.90 cm, 5.00 kg, negru, Windows 11 Pro.
Desktop ASUS ExpertCenter D7, procesor Intel Core i5-14500 2.6GHz (24MB
3.382,36 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-SSD | 1TB |
|---|---|
| Display port | 1 |
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | |
| HDD | None |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Memorie RAM | 16 GB |
| SSD | 1TB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip procesor | |
| Sloturi memorie | 4 |
| Model procesor | 14500 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| USB 3.1 | 2 |
| Card Reader | Da |
| Frecventa procesor | 2.60 GHz |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| Suport TPM | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 2.0 | 3 |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 1 Gbps |
| Tastatura | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Recomandat | Small Office |
| Suport DirectX | Da |
| Kensington lock | Kensington Security Slot (7x 3mm) |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Chipset | Intel B760 |
| Casti | 1 |
| Sursa | 330 W – 80+ Platinum |
| Tip carcasă | SFF |
| Slot PCI Express x16 | 1 x PCIe 4.0 |
| Slot PCI Express x1 | 1 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 2 x M.2 2280/2230 pentru SSD1 x M.2 pentru WLAN |
| Altele | 1 x Padlock loop1 x FLEX I/O port (DP1.4 HBR3) |
| Dimensiune | 93.0 x 296.0 x 309.0 mm |
| Greutate | 06.00 kg |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 2×2) |
| Redare card reader | SD / MMC |
| Audio | 1 |
| Unitate optica | DVD-RW 8X |
| Cache | 24 MB Intel Cache |
| Producator | ASUS |
| Garantie |




