Desktop Dell Pro Tower QCT1250, 360W Platinum PSU (N-1), EPEAT 2024 Registered (Silver) with Climate+, ENERGY STAR Qualified, Intel Core i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz), Intel vPro Enterprise, AMD Radeon RX 7400, 8 GB GDDR6, full height, 4 mDP to DP, 16GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, Dell Wired Mouse – MS116 – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower on ports, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) port, for computers shipped with Intel 300 and Intel Core processors, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, for computers shipped with Intel Core Ultra processors, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power port: 1 x power-cable connector, Peripheral port: 1 x legacy serial port (optional), Security- cable slot: 1 x padlock ring, 1 x security cable slot (for a Kensington lock), Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive, PCIe: 1 x full-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: Up to 4800 MT/s, Up to 6400 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, or 32 GB, Weight: Minimum: 4.34 kg (9.57 lb), Windows 11 Pro, Basic Onsite Service 36 Months
Desktop Business Dell Pro Tower QCT1250 cu procesor Intel Core
11.083,85 lei TVA inclus.
18 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Video | AMD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | AMD |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tip stocare | |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Model procesor | 14700 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Tower |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Cip AI integrat | Nu |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Cache | 33 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie | |
| BUS memorie | 128 bit |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Familie placa video | Radeon |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip | Dedicata |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| SATA III | 1 |
| Max TDP | 219 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip-C |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Sursa | 360 W Platinum |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe TLC |
| Dimensiune | 324.3 x 293 x 154 mm |
| Greutate | 5.44 kg |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Conectori | 1 x HDMI3 x DisplayPort |
| Model placa video | RX 7400 |
| Stream Cores | 1792 |
| Producator | DELL |
| Garantie |




