Desktop Dell Pro Slim Essential (QVS1260), 180W PSU, Intel(R) Core(TM) i5-14500 vPro(R) (14 cores, up to 5.0 GHz), Intel(R) UHD Graphics 770, 16GB, 1x16GB, DDR5, 4800MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Optical Mouse MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, Rear: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, Audio port: 1 x global headset (headphone and microphone combo) jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4 (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TDMS) port, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, PCIe: 1 x half-height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Maximum memory configuration: 32 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB or 16 GB, Weight: Minimum: 3.49 kg (7.69 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Desktop Business Dell Pro Slim Essential cu procesor Intel Core
5.244,16 lei TVA inclus.
50 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Display port | 1 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Tip procesor | |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Model procesor | 14500 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Security lock | Da |
| Frecventa procesor | 2.60 GHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Nu |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Eficienta | 85 % |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| SATA III | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasă | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Sursa | 180 W 80 PLUS Bronze |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Dimensiune | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Greutate | 4.75 kg |
| Altele | Tip SSD: M.2 2230 PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1-anMicrosoft 365 Trial |
| Producator | DELL |
| Garantie |




