All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920×1080) Anti-Glare, Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Fixed Stand, No Included Keyboard, No Included Mouse, Camera 5 MP, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw NBD onsite
All-in-One Business HP ProOne 440 G9 cu procesor Intel Core
6.235,64 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Sistem de operare | |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | |
| Tip display | FHD |
| Tip stocare | |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip procesor | |
| DisplayPort | Da |
| Culoare | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Model GPU | UHD 770 |
| Model procesor | 14500T |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Frecventa procesor | 1.70 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| USB 3.1 | 3 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Max TDP | 92 W |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Jack casti | 1 x Combo |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Suport | AIO Stand |
| Senzor webcam | 5.0 mpx |
| Altele | Luminozitate: 250 niti |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Tehnologie | |
| Webcam integrat | Da (Pull-up) |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2280 pentru SSD1 x M.2 2230 pentru WLAN |
| SATA III | 1 |
| Model | ALC3252 |
| Dimensiune | 539.3 x 225 x 379.4 mm |
| Greutate | 7.77 kg |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Sursa | Adaptor extern 120 W |
| Tastatura | Nu |
| Mouse | Nu |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | HP |
| Garantie |






