All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO (24 inches), 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB, touch, Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: 5.0MP + IR, Color: Luna Grey, Weight Around 6.0 kg, Dimensions 540 x 192 x 431 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN), OS: None
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO
6.680,16 lei TVA inclus.
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 6 kg |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Producător procesor | Intel |
| Diagonala display | |
| Tip display | FHD |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip stocare | |
| Tip placa video | |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Touchscreen | Da |
| Tip procesor | |
| Culoare | |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| AIO-CPU | INTEL-CORE 7 |
| DisplayPort | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar thread-uri | 16 |
| Format | |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Numar Nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 2.50 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din a doua serie |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Sursa | 90 W |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Eficienta | 89 % |
| Tehnologie | |
| Suport DirectX | Da |
| Max TDP | 115 W |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Model | ALC233-CG |
| Putere_ | 2 x 3 W |
| Dimensiune | 540 x 192 x 431 mm |
| Suport TPM | Da (FirmwareTPM 2.0) |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Senzor webcam | 5 mpx + IR |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Putere | 2 x 3 W |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 240H |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 2) |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










