All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 AIO (27 inches) , 27″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, Touch, Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: 5.0MP + IR, Color: Luna Grey, Weight Around 7.1 kg, Dimensions 611.72 x 192 x 473.16 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN), OS: None
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu
4.787,49 lei TVA inclus.
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 7.10 kg |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Numar Nuclee | 8 |
| Producător procesor | Intel |
| Tip display | FHD |
| Tip procesor | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip stocare | |
| Tip placa video | |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | Da |
| Culoare | |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| AIO-CPU | INTEL-CORE 5 |
| DisplayPort | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| Model procesor | 210H |
| Frecventa procesor | 2.20 GHz |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Familie Procesor | Intel Core 5 din a doua serie |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| Rezolutie webcam | 1920 x 1080 pixeli |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Tip sloturi memorie | SO-DIMM |
| Compatibilitate DIMM | SO-DIMM |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Sursa | Adaptor extern 90 W |
| Eficienta | 89 % |
| Tehnologie | |
| Suport DirectX | Da |
| Dimensiune | 612 x 473 x 192 mm |
| Suport | AIO Stand |
| Max TDP | 115 W |
| Model | ALC233-CG |
| Putere_ | 2 x 3 W |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Senzor webcam | 5 mpx + IR |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Putere | 2 x 3 W |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Sistem de operare | |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










