Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 , Intel Core™ 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel® Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Realtek® Wi-Fi® 7 RTL8922AE, 802.11be 2×2, Bluethooth: BT5.4, Rear Ports: 2x USB-A (Hi- Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On; 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4b; 1x Ethernet (GbE RJ-45); 1x Power connector; Front Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB, Calliope, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1, Camera: None, Color: Black, Weight 1.13 kg, Dimensions 179 x 182.9 x 36.5 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in (CPN), OS: Windows 11 Pro, Romanian / English
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 , Intel Core™
6.764,00 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5, 2,2 GHz, Intel Core 5, 210H, 16 Giga Bites, 1 TB, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Card reader integrated | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Antenna type | 2×2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Processor threads | 12 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Keyboard included | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 3 |
| Mouse included | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Number of speakers | 1 |
| Chassis type | Mini PC |
| Power Supply | 90 W |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| SSD | 1TB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-Format | Mini Tower |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Destinat pentru | |
| DT-CPU | INTEL-CORE 5 |
| Placa video dedicata | N/A |
| Processor model | 210H |
| Operating system language | ROM, English |
| Product colour | Black |
| Audio system | High Definition Audio |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Weight | 1.13 kg |
| Colour name | Black |
| Product type | Mini PC |
| Height | 34.5 mm |
| Width | 179 mm |
| Volume | 1 L |
| Audio Chip | Realtek ALC256 |
| Depth | 182.9 mm |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 210H |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,RoHS |
| Producator | LENOVO |
| Nuclee procesor | 8 |
| Garantie | |
| Fire de execuție procesor (threads) | 12 |
| Frecvență boost procesor | 4,8 |
| Frecventa procesor | 2,2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 5600 |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Ethernet LAN | Da, Yes |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Tip de sasiu | Mini PC |
| Nume culoare | Black |
| Volumul | 1 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Culoarea produsului | Negru |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Cip audio | Realtek ALC256 |
| Sistem audio | Audio de Înaltă Definiție |
| Număr de difuzoare | 1 |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Tipul de produs | Mini PC |
| Limbă sistem de operare | ROM, Engleză |
| Sistem de operare | |
| Sursa de alimentare | 90 |
| Certificare | ENERGY STAR,TCO,RoHS |
| Lățime | 179 |
| Adâncime | 182,9 |
| Înălţime | 34,5 |
| Greutate | 1,13 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Prin cablu |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |










